KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14035307
nr 1403 5307
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Motivet: 60x63, yttermått inklusive ram: 73x77 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:32:41
14/6 18:40:52